date_range یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۲۸:۰۰ ب.ظ

قیمت خرید دلار در بانک‌ها 97/09/25

قیمت خرید دلار در بانک‌ها 97/09/25
منبع خبر: اکو فارس

اکوفارس: قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها 9 هزار و 905 تومان تعیین شد.

به گزارش اکوفارس به نقل از تسنیم، بعد از شتاب ریزش قیمت ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند.

برهمین اساس شعب ارزی بانک ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می کنند. دستور بانک مرکزی به بانک ها بعد از آن صادر شد که صرافی ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال ها واگذار کرده بودند.

امروز بانک های عامل قیمت دلار را 9 هزار و 905 تومان، قیمت یورو را 11 هزار و 202 تومان و 7 ریال و قیمت پوند انگلیس را 12 هزار 714 تومان و 7 ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.

قیمت خرید دلار در بانک های عامل نسبت به دیروز 188 تومان، قیمت یورو 213 تومان و قیمت پوند انگلیس نیز 237 تومان کاهش یافته است

نرخ خرید ارز در بانک‌ها، از زمان اعلام تا هفته گذشته عموما رو به افزایش بوده است؛ به طوری‌که نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانک‌ها در ابتدا از 9500 تومان آغاز شد و به بیش از 12 هزار و 500 تومان نیز رسید، اما از حدود دو هفته پیش بانک‌ها نرخ خرید دلار را کاهش دادند.

نمایش موجودیت‌ها