loader
banner

 

کلاب‌هاوس یک شبکه اجتماعی جدید مبتنی بر گپ‌و‌گفت صوتی است. این شبکه متشکل از اتاق‌های گفت‌و‌گوی متعددی است که کاربران به دلخواه ایجاد میکنند و در آن میتوان به گفتگو پرداخت. هر اتاقی مدیری دارد و این مدیر است که اجازه صحبت به کاربران را می‌دهد، به این ترتیب می‌توان یک کنفرانس مجازی را پیرامون هر بحثی شکل داد.

کلاب هاوس چگونه کار می کند؟


کلاب‌هاوس فعلا روی سیستم آی‌او‌اس فعال است (یک نسخه ایرانی غیررسمی برای اندروید ارائه شده است). برای عضویت در آن باید از طرف اعضای فعلی دعوتنامه داشته‌باشید. کاربران می‌توانند اتاق‌های گفت‌وگو تشکیل داده و این اتاق ها را باز یا بسته نگهدارند. کاربران صرفا به صورت زنده می‌توانند با هم حرف بزنند و گفتگو‌ها ضبط نمی‌شود. شما می‌توانید افراد یا اتاق‌های گفتگو را دنبال‌کنید، به دلخواه یک اتاق را انتخاب کنید و در آن حضور داشته باشید و به گفت وگوی شرکت کنندگان در بحث گوش دهید و یا درخواست مشارکت در بحث را بدهید و مدیر اتاق به شما اجازه صحبت می‌دهد و میکروفن شما برای بقیه باز می‌شود. در این شبکه هیچ تصویر یا ویدیویی رد و بدل نمی‌شود.

 

چگونه در clubhouse عضو شویم؟

در حال حاضر عضویت بر اساس دعوت نامه است و شخص معرف باید شماره شما را در لیست تماسش داشته باشد یا برای دعوت به لیست تماسش اضافه کند. کلاب هاوس دسترسی به لیست تماس کاربران دارد و آن را مرتبا به روزرسانی می‌کند و به همین دلیل هنگام دعوت باید نام و شماره تلفن شخص در لیست تماس شما باشد. سپس از طریق بخش دعوتنامه‌ها میتوانید افراد را به این شبکه دعوت کنید.

چگونه میتوانید در کسب و کارتان از مزایای این شبکه اجتماعی بهره‌مند شوید؟

شما به ۶ طریق می توانید از شبکه اجتماعی کلاب هاوس برای بیزینس خودتان بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *