loader
banner

اگر شما هم در روزهای اخیر از موج پیوستن و جوین شدن افراد به تلگرام تعحب کردید، حتما داستان همستر کامبت را شنیده‌اید. همستر کامبت یک بازی جدید در بستر تلگرام است که این روزها محبوبیت بالایی در میان کاربران بخصوص کاربران ایرانی تلگرام پیدا کرده است، در روزهای اخیر همه‌ی کاربران تلگرام نوتیفیکیشن پیوستن افراد به تلگرام را بسیار می‌بینند، بخش زیادی از مخاطبین تلفن‌همراه افراد، این روزها به اصطلاح در تلگرام جوین می‌شوند تا بتوانند وارد بازی همستر کامبت شوند.

پادکست استعفای دسته جمعی در فلایتیو
حرف و حدیث‌ها و اخبار غیررسمی نشان می‌داد که تعدادی از مدیران ارشد فلایتیو به دلیل آنچه دخالت سرمایه‌گذار در امور شرکت مطرح شده، به‌صورت دسته‌جمعی استعفا داده‌اند و پس از آن هم در ساعات بامدادی ایمیلی به کارکنان ارسال شده که خبر از تعدیل حدود 30‌نفری کارکنان فلایتیو می‌داده.

حرف و حدیث‌ها و اخبار غیررسمی نشان می‌داد که تعدادی از مدیران ارشد فلایتیو به دلیل آنچه دخالت سرمایه‌گذار در امور شرکت مطرح شده، به‌صورت دسته‌جمعی استعفا داده‌اند و پس از آن هم در ساعات بامدادی ایمیلی به کارکنان ارسال شده که خبر از تعدیل حدود 30‌نفری کارکنان فلایتیو می‌داده.

پادکست‌ها بستری نسبتا نوظهور در دنیای رسانه و تبلیغات هستند و تعداد روز به روز به تعداد علاقمندان و شنوندگان پادکست‌ها افزوده می‌شود. این رسانه، امکان‌های جذاب و منحصربفردی را برای تبلیغات در اختیار کسب‌و‌کارها قرار داده است، برای استفاده از این پتانسیل، باید به فضای این رسانه اشراف داشته باشید و برای اشراف به فضای محتوای صوتی پادکست‌ها، نیازمند یک ابزار رصد هوشمند هستید و سامانه هشتگ این نیاز شما را مرتفع کرده‌است.

«عجله دارم»، یک گزینه‌ی دردسرساز برای اسنپ و تپسی

دستور حذف گزینه عجله دارم از اسنپ و تپسی، با واکنش‌ها و بازخوردهای متفاوتی از جانب کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه بود، گروهی از کاربران شبکه‌های اجتماعی حذف گزینه عجله دارم را رفتاری صحیح برشمردند و در مقابل گروهی از کاربران نیز در دفاع از گزینه عجله دارم و مخالفت با حذف آن، مطالبی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند.

در این ایپیزود از زادیو هشتگ به داستان عجله دارم در اسنپ و تپسی رو باهم مرور می کنیم

با صدای:

وحید استیار

سعید سودی

گزینه عجله دارم در اپلیکشن اسنپ و تپسی، بنا به دستور تعزیرات و مصداق گران فروشی بودن، حذف شد. عجله دارم گزینه ای بود که مسافران با استفاده از آن، شانس خود را برای پذیرش سفر توسط راننده‌های اسنپ و تپسی افزایش می‌دادند و در مقابل هزینه بیشتری به اسنپ و تپسی پرداخت می کردند.

اواسط بهمن 1402 در فضای توییتر، مطالبی بر علیه دیجی‌کالا منتشر شد. تعدادی از کاربران توییتر فارسی با انتشار تصاویری از یک‌ سری ماگ که در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا به فروش می‌زسید، مدعی شدند که نوشته‌های روی این ماگ‌ها توهین به ساحت مفدس ائمه‌اطهار است.

هم‌زمان با شروع رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا در قطر، در ایران نیز کمپین‌های تبلیغاتی با حضور فوتبالیست‌های تیم ملی ایران برگزار شد، اما حضور بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در تیزرهای تبلیغاتی تلویزیون، هرگز به شبکه‌های اجتماعی کشیده نشد.

حوالی ساعت ۱۸:۳۰ پنجشنبه 5 بهمن 1402 تصاویری از آتش‌سوزی و وقوع حریق در بیمارستان گاندی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. ظاهرا آتش‌سوزی بیمارستان گاندی از نمای ساختمان آغاز شده و باتوجه‌به جنس کامپوزیتی نما، به‌سرعت گسترش پیدا کرد. انتشار خبر و تصاویر آتش‌سوزی بیمارستان گاندی در رسانه‌ها، نگرانی‌هایی زیادی را نسبت به ‌سلامت بیماران و افراد حاضر در بیمارستان در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرد.

سازمان بورس و اوراق بهادار ایران، پروژه‌ی رصد هوشمند فضای مجازی توسط نمادها و ناشران بورسی را در دستور کار قرار داده است. بر اساس الزامات پروژه‌ی رصد هوشمند فضای مجازی سازمان بورس، تمامی نمادهای بورسی و ناشران بورسی باید با استفاده از سامانه‌های پایش و رصد فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، تمامی مطالب و محتوای مرتبط با نماد بورسی خود را در پلتفرم‌ها و فضای رسانه‌ای رصد کنند.